Strona używa cookies (ciasteczek) w celu zbierania danych statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    [Zamknij]
:: Ogłoszenia

2021-06-05

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej
Ojciec się gniewa, a Syn przebacza? O Trójcy Świętej, która jest związkiem  miłości trzech Osób

9. Niedziela Zwykła. Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. 30.05.2021r. Ogłoszenia duszpasterskie.

W miesiącu czerwiec będziemy odmawiać litanię do Serca Pana Jezusa 10 min przed Mszą Św. a w niedzielę przed Mszą Św. o godz. 11:00.

W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Procesja odbędzie się tradycyjnie, wyruszy po sumie o godz. 11:00. Zgromadźmy się jak najliczniej zachowując dystans 1,5 m. ze względu na pandemię. Serdecznie proszę o przygotowanie ołtarzy tak jak w poprzednich latach bywało. Kieruję serdeczną prośbę do strażaków OSP Sieciechów o pomoc i zabezpieczenie naszego religijnego przemarszu. Proszę o czynne zaangażowanie gr. parafialnych: - ministranci, schila, gr. modlitewne. Dziewczynki kl VI, IV; III, zapraszam do sypania kwiatów, ale zapraszam też dziewczynki z kl II i I; zapraszam wszystkie na próbę w środę na godz. 18:00. W czasie procesji używamy znaków i symboli religijnych jak feretrony, chorągwie, różaniec, poduszki, wstążki. Chciejmy zamanifestować naszą wiarę niech każdy choćby w niewielki sposób będzie zaangażowany. Kochani, winni jesteśmy ten rodzaj modlitwy Chrystusowi.

W poniedziałek święto Nawiedzenia NMP.

W tym tygodniu: I czwartek miesiąca, w I Piątek Miesiąca spowiedź i wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16:30. W I Sobotę Miesiąca o godz. 17:00 Msza Św. następnie (g.17:30) wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec prowadzony przez KŻR.

We wtorek 01 czerwca, będziemy gościć w naszej parafii J. E. ks. bp. Piotra Turzyńskiego, który udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania w czasie Mszy Św. o godz. 18:00. Ze względów sanitarnych i ograniczonej ilości osób, w świątyni będą tylko bierzmowani, świadkowie i służba liturgiczna. Pozostałych proszę o wyrozumiałość, niemniej gorąco zapraszam do trwania na modlitwie Mszy Św. na zewnątrz świątyni.

Organizujemy pielgrzymkę autokarową IX Ogólnopolska Pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę odbędzie się 5 czerwca 2021 r. Zapisy u ks. Proboszcza. Zapraszamy.2021-06-03

PIELGRZYMKA

(autokarowa)

IX Ogólnopolska Pielgrzymka Koła Żywego Różańca na Jasną Górę do Częstochowy odbędzie się 5 czerwca 2021 r. zbiórka przy kościele w Sieciechowie godz. 4:30.  Zapisy u ks. Proboszcza. Zapraszamy.2021-05-29


                  Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
Duch Święty

Jezus powiedział do swoich uczniów: "Jeżeli Mnie miłujecie, będziecie zachowywać moje przykazania. Ja zaś będę prosił Ojca, a innego Parakleta da wam, aby z wami był na zawsze. Jeśli Mnie kto miłuje, będzie zachowywał moją naukę, a Ojciec mój umiłuje go i przyjdziemy do niego, i mieszkanie u niego uczynimy. Kto nie miłuje Mnie, ten nie zachowuje słów moich. a nauka, którą słyszycie, nie jest moja, ale Tego, który Mnie posłał, Ojca. To wam powiedziałem, przebywając wśród was. A Paraklet, Duch Święty, którego Ojciec pośle w moim imieniu, On was wszystkiego nauczy i przypomni wam wszystko, co Ja wam powiedziałem"Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 23.05.2021r. Ogłoszenia duszpasterskie.

Zbliża się uroczystość Bożego Ciała, która odbędzie się w sposób tradycyjny. Serdecznie proszę o przygotowanie Ołtarzy Bożego Ciała w stałych miejscach przejścia procesji.

Zapraszam na nabożeństwa ku czci NMP.

Nasza parafia otrzymała dotację z Sejmiku Województwa Mazowieckiego, na II etap renowacji ołtarza. Bardzo dziękuję panu Radnemu, Sejmiku Województwa Mazowieckiego - Tomaszowi Śmietance, za pomoc w pozyskaniu dotacji – dziękuję. Przy tej okazji wrażam wielką wdzięczność za fachową, merytoryczną i formalną pomoc przy dotacjach ks. Michałowi Krawczykowi - Diecezjalnemu Konserwatorowi Zabytków. Dziękuję wszystkim, którzy swoimi modlitwami i ofiarami wspierają to dzieło.
2021-05-22

Uroczyste przyjęcie sakramentu Eucharystii  


I Komunii Św. - 16.05.2021 g.11:00.

Dzieciom, przyjmującym sakrament I Komunii Świętej życzymy pięknego doświadczenia żywego Boga i Jego owoców.

7. Niedziela Wielkanocna 16.05.2021r. Ogłoszenia duszpasterskie.

Wniebowstąpienie Pańskie

Dzisiaj o godz. 11:00 w czasie Uroczystej Mszy Św. zostanie udzielony sakrament Eucharystii dzieciom kl. 3 i 4 szkoły podstawowej w Sieciechowie.

Bardzo serdeczne zapraszam na nabożeństwa ku czci NMP.

Ponawiam serdeczną prośbę odnośnie utrzymania porządku na cmentarzach parafialnych, poprzez segregację śmieci i składowanie ich do właściwych pojemników.

Przekazuję prośbę o przekazanie komunikatu z nadleśnictwa, które prosi o ostrożne korzystanie z lasów naszego regionu ze względu na wykonywanie oprysków zwalczające szkodniki.

Intencje Mszy Św.

Szanownym Jubilatom, Solenizantom, przeżywających swoje rocznice składam serdeczne życzenia, niech NMP otoczy Was błogosławieństwem wyproszonym u Jezusa.2021-05-22
Spotkanie i próba dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania
środa (28.05.2021) godz. 18:00


« Strona 2 z 24 »

Liczba odwiedzin dziś: 20
Liczba odwiedzin w tym miesiącu: 3223
Liczba wszystkich odwiedzin: 399932
 
© 2013