Strona używa cookies (ciasteczek) w celu zbierania danych statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    [Zamknij]
:: Ogłoszenia

2021-02-13

 Światowy Dzień Chorego 2021

Znalezione obrazy dla zapytania: dzień chorych

Msza Święta, czwartek g. 17:00


5. Niedziela Zwykła 07.02.2021r. Ogłoszenia duszpasterskie.

W czwartek 11 lutego, wspomnienie NMP z Lourdes przypada Światowy Dzień Chorego, zapraszam do wspólnej modlitwy w intencji chorych, o 16:30 wystawienie Najświętszego sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia, Mszę św. o godz. 17:00 a przed Eucharystią spowiedź. Będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorach. Serdeczna prośba aby pomóc chorym w dotarciu na Msze Św., dla których jest to możliwe.

Grupa modlitewna KŻR (10 lutego br.) będzie uczestniczyć w nocnej adoracji w Jedlni. Jeżeli ktoś chciałby dołączyć to tej grupy jest bardzo mile i chętnie widziany. Proszę o kontakt ze mną.2021-02-06

Ofiarowanie Pańskie. Święto.


Dzisiejsze święto wskazuje nam bardzo wyraźnie przez osoby życia konsekrowanego, że są sprawy, które wykraczają poza wszystko to, co ziemskie materialne i nam ludziom wydaje się niezbędne.

Ofiarowanie Pańskie 2 lutego 2019 | Parafia Niegłowice p.w.Matki Bożej  Królowej Świata

4. Niedziela Zwykła 31.01.2021r. Ogłoszenia duszpasterskie.

We wtorek 02 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej), Msza Św. o 17:00 i poświęcenie gromnic.

W tym tygodniu przypada: I Czwartek, od godz. 16:30 zapraszam na cichą adorację Najświętszego Sakramentu, a 10 min przed Mszą Św. odmówimy litanię do św. Józefa z racji trwającego „Roku Św. Józefa” W I Piątek Miesiąca - wystawienie Najświętszego Sakramentu o 16:30, zachęcam do modlitwy adoracyjnej oraz będzie możliwość spowiedzi. I Sobota Miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu o 16:30 i adoracja, zapraszam do prowadzenia modlitwy różańcowej KŻR.

Za tydzień w niedzielę (07.02.2021) zapraszam dzieci klasy III oraz dzieci klasy IV, z rodzicami i rodziną na uroczystą Mszę Św. o godz. 11:00, podczas której zostaną pobłogosławione książeczki kasie IV i wręczone książeczki dzieciom klasy III2021-01-30

ZAPROSZENIE


31 styczna w niedzielę po sumie (godz.11:00) odbędzie się koncert kolęd

„Bóg Wszechmocny obecny pod postaciami Chleba i Wina”


w wykonaniu:

- Scholi z naszej parafii.

- Koła Gospodyń Wiejskich”

- indywidualnym.2021-01-23


3. Niedziela Zwykła. 24.01.2021r. Ogłoszenia duszpasterskie.

Słowo bp Marka Solarczyka. Droga wspólnoto Kościoła Radomskiego! W dniu 27 stycznia 2021 r. o godz. 11.00 (środa) odbędzie się mój ingres do katedry radomskiej. Chcąc zachować wszelkie normy sanitarne, liczba uczestników będzie bardzo ograniczona. Dla każdego z Was przyzywam mocy Bożego błogosławieństwa i proszę o modlitewne wsparcie mojej posługi pasterskiej wśród Was i dla Was. Wasz biskup Marek

Kwota 2.342,00 zł. to wynik akcji społecznej przeprowadzonej dla poszkodowanych pożarem z ul. 11 Listopada. DZIĘKUJEMY !!! Kwota została przekazana p. Jadwidze i domownikom w obecności Ks. Proboszcza i pani z KŻR. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom oraz osobom, które przeprowadziły zbiórkę pieniężną pani Alicji, pani Teresie, pani Joli oraz innym osobą z KGW, KŻR, Rady Sołeckiej z Sieciechowa. 31 stycznia o godz. 7:30 będzie sprawowana Msza Św. dziękczynna. W modlitwie Mszy Św. będziemy dziękować i prosić Boga o błogosławieństwo dla wszystkich ofiarodawców.

Dnia 29 grudnia 2020 roku Chorwację nawiedziło trzęsienie ziemi. W tej nadzwyczajnej sytuacji podczas każdej Mszy Świętej, we wszystkich parafiach będziemy modlić się za poszkodowanych, a przed kościołami przeprowadzimy zbiórkę do puszek na ten cel.

31 styczna w niedzielę po sumie (godz.11:00) odbędzie się koncert kolęd pt. „Bóg Wszechmocny obecny pod postaciami Chleba i Wina” w wykonaniu scholii z naszej parafii. Zapraszam, już tradycyjne, do udziału w koncercie Koło Gospodyń Wiejskich” i inne grupy.

Bardzo dziękuję, za bardzo ładne posprzątanie świątyni i dezynfekcję. Dalej serdeczne proszę o posprzątanie kościoła, i tak na 30 stycznia zapraszam mieszkańców z ul. Rynek od państwa Twardowskich do państwa Brodowskich. A na 06 lutego zapraszam mieszkańców z ul. Rynek od pani Krajewskiej do państwa Niedolistków.

Tygodnik „Gość Niedzielny”, do nabycia w zakrystii, a w nim artykuł o św. Franciszku Salezym, który pierwszy zrozumiał znaczenie prasy.

Intencje Mszy Św.

Obchodzącym swoje imieniny, Jubilatom, rocznice tego tygodnia, jak i wszystkim obecnym życzę – dużo pokoju serca i opieki Bożej oraz niewzruszonej miłości i pociechy, które daje nam Słowo Boże.2021-01-23

Kwota 2.342,00 zł. to wynik akcji społecznej przeprowadzonej dla poszkodowanych pożarem z ul. 11 Listopada.

DZIĘKUJEMY !!

Kwota została przekazana p. Jadwidze i domownikom w obecności Ks. Proboszcza i pani z KŻR. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom oraz  osobom, które przeprowadziły zbiórkę pieniężną pani Alicji, pani Teresie, pani Joli oraz innym osobą z KGW, KŻR, Rady Sołeckiej z Sieciechowa.

31 stycznia o godz. 7:30 będzie sprawowana Msza Św. dziękczynna. W modlitwie Mszy Św. będziemy dziękować i prosić Boga o błogosławieństwo dla wszystkich ofiarodawców.


« Strona 3 z 21 »

Liczba odwiedzin dziś: 43
Liczba odwiedzin w tym miesiącu: 5605
Liczba wszystkich odwiedzin: 385782
 
© 2013